Exilis na Twój wyjątkowy dzień

Ślub, ważne spotkanie biznesowe, wieczorna gala - musisz wyglądać olśniewająco!

Czy Twoja skóra jest zmęczona, szara i nie ma ochoty nigdzie wychodzić? Nie martw się Exilis pomoże!

Zabieg bankietowy przy wykorzystaniu urządzenia Exilis nada twojej skórze blasku , delikatnie ją napnie, zredukuje zaczerwienienia, wygładzi. Poprawi koloryt skóry, zmniejszy zmarszczki, usunie objawy zmęczenia i stresu.

Komfort, bezpieczeństwo, natychmiastowy efekt

  • terapia jest bezbolesna i nie wymagająca rekonwalescencji  daje natychmiastowe rezultaty już od pierwszego zabiegu – efekt bankietowy a z każdym dniem efekty pogłębiają się
  • profesjonalne urządzenie medycznej marki BTL  dostosowuje parametry do indywidualnych odczuć pacjenta oraz stale monitorowanej temperatury tkanek, co maksymalizuje komfort zabiegu
  • zabieg wykonywany przez wykwalifikowany personel, który nie tylko dostosuje zakres zabiegu do możliwości organizmu, ale również zapewnia dodatkową pomoc w jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu terapii

Zabieg bankietowy wykonywany jest na twarzy, szyi oraz dekolcie. Nie zapominamy tutaj również o ustach którym nadamy delikatnie większy kształt oraz poprawimy koloryt.

Zabieg wykonywany jest w całości i trwa ok. 60 – 75 minut.

W zależności od potrzeb zawsze paramenty zabiegu dobierane są indywidualnie jak i czas w zależności od problemów jakie zgłasza klient podczas wywiadu.

Zabieg najlepiej wykonać na 2-3 dni przed wielkim wydarzeniem!

Dodatkowo polecamy zażywanie koenzymu Q10,  który zapobiega procesom starzenia się skóry oraz witaminy C rozpuszczalnej,  która stymuluje syntezę kolagenu oraz zwalcza wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry.

Olśnij w TYM wyjątkowym dniu - podtrzymaj efekt na dłużej!

Jesteśmy pewni, że po zabiegu bankietowym EXILIS będziesz tak zachwycona efektem, że zapragniesz zachować go na dłużej.

Tak, to możliwe, abyś olśniewała na co dzień. Wystarczy podtrzymać efekt dodatkowymi zabiegami w serii oraz zdrowymi nawykami, które poznasz dzięki konsultacjom z naszym personelem!

Zabiegi w serii proponujemy co 7 – 10 dni. Po pół roku zapraszamy na zabieg przypominający.

Ceny zabiegów Exilis na twarz:

1 zabieg na twarz 400 zł

4 zabiegi na twarz
DŁONIE 2x GRATIS
4 * 380 zł = 1520zł

6 zabiegów na twarz
DÅŁONIE 3x GRATIS
6 * 360 zł = 2160 zł

1 zabieg twarz + szyja 450 zł

4 zabiegi (twarz i szyja)
DŁONIE 2x GRATIS
4 * 420 zł = 1680 zł

6 zabiegów (twarz i szyja)
DŁONIE 3x GRATIS
6 * 400 zł = 2400 zł

Zabieg zalecany w serii minimum 4 zabiegów co 7-10 dni.
Po pół roku zapraszamy na zabieg przypominający .

W efekcie zabiegu odzyskasz:

  • utraconą jędrność skóry – radykalna poprawa gęstości
  • poprawienie kolorytu skóry, zmniejszenie objawów zmęczenia i stresu
  • redukcja zaczerwienienia
  • delikatne powiększenie ust oraz ożywienie ich barwy
  • lepsze samopoczucie
  • pewność siebie

A to wszystko podczas bezpiecznego zabiegu, który do tej pory w naszym regionie był dostępny wyłącznie w gabinetach chirurgii estetycznej. Od teraz jest już dostępny w Pasji!

Dodamy tylko, że w 2012 roku Exilis uzyskała nagrodę PRIX DE BEAUTY COSMOPOLITAN w kategorii najlepszy zabieg medycyny estetycznej a w kwietniu w Las Vegas na kongresie Medycyny Estetycznej urządzenie Exilis marki BTL dostała główną nagrodę w kategorii. Najskuteczniejsze urządzenie do modelowania sylwetki.

Pamiętaj Exilis jest idealny dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy na darmowe konsultacje. Nasz wykwalifikowany personel po wysłuchaniu Twoich problemów dobierze najlepsze zabiegi dla Ciebie.